V salónu pracuji při ošetření s přístroji, které zvýší účinek ošetření.

 

Radiofrekvence   

 Při ošetření dochází k prohřátí tkáně.

Tím jsou stimulována kolagenní vlákna. Díky tomu získáme zpevnění a vypnutí pleti.Nový kolagen se tvoří v pokožce ještě několik dní, ošetření je dobré opakovat několikrát.  

Dokonalý lifting, stimulaci kolagenu a zapracování aktivních látek.                           

 

                                                                                                          

 

Diamantová mikrodermabraze       

Nová metoda současnosti v oblasti neinvazivního kosmetického ošetření. Pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis (pokožky) pomocí speciálních diamantových nástavců. Vakuové sání aplikační koncovky zajistí okamžité odsání odumřelých kožních buněk. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž ošetřované oblasti, což vede zejména v obličeji k potlačení ranních otokůhlavně víček, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. 

Využití dermabraze: vylepšení vzhledu jizviček po akné, strií
                                 redukce pigmentových skvrn 
                                 barevné sjednocení pleti
                                 povzbuzení unavené, povadlé pleti
                                 regenerace a omlazení, zlepšení tonu v pokožce
                                 ošetření mastné pleti, stažení rozšířených pórů
                                 

 

Ultrazvuková špachtle

Bezbolestná exfoliace a čištění pleti,odstranění černých teček a pupínků. Redukce projevu stárnutí a tvorby vrásek. Zapracování ultrazvukem aktivních sér hlouběji do pokožky. Nepostradatelná při kosmetickém ošetření.

 

 

Bio-light PDT lampa

Působení světla se využívá v kosmetice, zdravotnictví a esetice. Bio-light povzbuzuje obnovu buněčných struktur, stimuluje metabolismus a buněčné procesory. Snižuje poškození pleti okolními vlivy, stárnutí pleti a ostatní faktory.

Bio-light ošetření stimuluje krevní oběh, lymfatický oběh, ničí bakterie a snižuje zánět, stimuluje také kolagen.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

OXY- terapie

Kyslíková infuze je nová neinvazivní metoda omlazení pleti. Na základě hyperbarického kyslíku, pomocí kterého se zavádějí koncentrované účinné látky individuálně vybrané podle potřeb zákazníka. 

Pomocí rozprašovače je kyslík vháněn do pokožky, která ji okysličuje a zlepšuje mikrocirkulaci. Díky tomu pokožka září a získává barvu. 

 Ošetření s použitím hyperbarického kyslíku jsou při regeneraci nenahraditelná a účinky napnuté pokožky se projeví již po prvním ošetření. 

Zařízení SWISS OXY používá techniku ​​pokročilé absorpce transformace (PSA). Odděluje kyslík a dusík při podobné teplotě a tlaku, což vede k získání lékařského kyslíku, který splňuje lékařské standardy. Takový proces je čistou a bezpečnou metodou výroby kyslíku bez jakýchkoli přísad nebo reakčních zbytků a je také bez nečistot - je svěží a přirozený.